этот материал доступен на русском

«Укрпошта» значно підвищила тарифи на доставку листів і посилок

12:38, 10 вересня 2018
Зв'язок
731 0
Доставка листів в Україні подорожчала на 40% / фото УНІАН

Національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» підвищила тарифи на доставку письмової кореспонденції на 40% із 10 вересня поточного року.

Читайте такожАудитори оцінили вартість "Укрпошти": компанія вперше пройшла міжнародну фінперевірку

Відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), опублікованого в газеті «Урядовий кур'єр», тарифи на послуги поштового зв'язку підвищуються в два етапи: перший з 10 вересня поточного року, другий - з 1 січня 2019 року.

Із 10 вересня тарифи на пересилання письмової кореспонденції підвищуються на 40%, зокрема, на доставку непріоритетного листа вагою до 50 г - на 2 грн.

Вартість доставки посилок у межах України середньою вагою 2,5 кг збільшиться на 15%.

На другому етапі з 1 січня 2019 року тариф на пересилання непріоритетного листа до 50 г збільшиться на 14%, а на пересилання посилки в межах України середньою вагою 2,5 кг - на 9%.

Тариф на пересилання відправлень вагою від 10 до 15 кг у межах області становитиме 45 грн (з ПДВ), по Україні - 51 грн (з ПДВ).

Водночас тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень «Укрпошта Стандарт» не зміняться.

Також «Укрпошта» з 10 вересня спрощує тарифікацію переказів і прийому платежів у неавтоматизованих відділеннях, запроваджуючи фіксовану абсолютну комісію за кожен діапазон суми переказу/платежу.

Як повідомляв УНІАН, із 1 січня 2018 року набуло чинності рішення НКРЗІ, яке передбачало зміну граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку. Тариф для відправлення посилки вагою до 1 кг зріс на 20% - до 12 грн, для двокілограмових - на 8%, до 14 грн. Згідно з цим же рішенням, вартість відправлення ключових видів поштової кореспонденції знизилась. Так, вартість відправлення листа від 50 до 250 г знизилась на 3% - до 7,5 грн, тариф для відправлень від 2 до 3 кг знизився на 55% - до 25 грн. Вартість відправлення невеликих поштових листівок і листів (до 50 г) залишилася без змін.

17 серпня 2018 року Міністерство інфраструктури призначило Ігоря Смілянського, який раніше тимчасово виконував обов'язки керівника, генеральним директором компанії «Укрпошта», уклавши з ним новий контракт.

Довідка УНІАН. «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв'язку в країні. Підприємство надає понад 50 видів послуг через більш ніж 11 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter