У КМДА розраховують отримати додатково понад 2 мільярда на ремонт і реконструкцію доріг у 2018 році

13:14, 14 березня 2018
Транспорт/Зв'язок
1164 0
Фото УНИАН

Цього року столична влада розраховує отримати понад 1 мільярд гривень із Дорожнього фонду і майже таку ж суму – від Митного експерименту.

Про це у коментарі DATA.UA повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Читайте також"Київавтодор" за рік відремонтував понад 300 кілометрів доріг

"У цьому році столиця отримає із Дорожнього фонду 1 мільярд 153 мільйони гривень. Для нас це дуже велика сума, яка дозволить провести відчутний ремонт і реконструкцію доріг. Окрім цього, ми отримаємо гроші від Митного експерименту, за планами ця сума становитиме трохи більше 1 мільярда гривень", – повідомив Дмитро Давтян.

За отримані кошти столична влада обіцяє відремонтувати 60 муніципальних об’єктів.

"Насамперед, вони будуть спрямовані на розв’язку на Шулявці – цей об’єкт ми плануємо почати у поточному році, і якщо все добре складеться, то і представити вже закінчений об’єкт можна буде до кінця 2018 року. Також плануємо проводити ремонти на бульварі Дружбі Народів, просп. Бажана. Є цілий перелік великих і малих вулиць, шляхопроводів, доріг тощо, які плануємо привести до ладу", – розповів заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року в Україні почав роботу Державний дорожній фонд. Згідно з проектом, 60% коштів фонду спрямовуватимуться на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автодоріг загального користування державного значення. 35% – на дороги місцевого значення, 5% – на фінансування безпеки дорожнього руху.

Митний експеримент працює в столиці з 2016 року. Він передбачає перерахування половини суми перевиконання планових митних надходжень (мита, акцизного податку, податку на додану вартість на ввезені в країну товари) на ремонт доріг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter