"Укрзалізниця" відзвітувала про 100 мільйонів прибутку за рік

15:28, 16 квітня 2018
Транспорт
281 0
"Укрзалізниця" за підсумками року отримала 100 млн грн прибутку / фото УНІАН

Акціонерна держкомпанія "Укрзалізниця" за підсумками 2017 року отримала 100 млн грн прибутку, тоді як у 2016 році компанія отримала 7,3 млрд грн чистого збитку.

Читайте такожГенпрокуратура назвала причини обшуку в "Укрзалізниці"

Про це на своїй сторінці в Facebook написав виконуючий обов'язки голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов, посилаючись на дані міжнародної консалтингової компанії "Ернст енд Янг Аудиторські послуги" (E&Y).

"Одна з найкращих світових аудиторських компаній підтвердила вірний напрямок і реалізацію стратегії реформування «Укрзалізниці». Ми виходимо на новий рівень економічної стабільності. Збиток за 2016 рік був мільярдним і становив 7,3 млрд грн, сьогодні маємо показник прибутковості в 100 млн грн на рік. У 2017-му фінансовий результат товариства покращився на 7,4 млрд грн гривень", - повідомив він.

Кравцов зазначив, що показник EBITDA зріс на 390 млн грн.

«Це аналітичний показник, що дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків і амортизаційних відрахувань. Показник досяг 20,6 млрд грн, а це позитивно впливає на сприйняття компанії на західних фінансових ринках", - написав він.

Також Кравцов повідомив, що в 2017 році «Укрзалізниця» суттєво збільшила капітальні інвестиції - до 10,9 млрд грн.

«Це більше, ніж наполовину. Завдяки цьому, компанія забезпечила більшу оновлення рухомого складу і придбання устаткування за останні 4 роки», - додав Кравцов.

Як повідомляв УНІАН, згідно з аудитом консолідованої фінансової звітності "Укрзалізниці" за 2016 рік, який провела міжнародна консалтингова компанія "Ернст енд Янг Аудиторські послуги" (E&Y), держкомпанія за той період отримала 7,3 млрд грн збитку за міжнародними стандартами фінансової звітності.

За українськими стандартами бухгалтерського обліку, у 2016 році "Укрзалізниця" отримала 303 млн гривень прибутку. При цьому з 2017 року компанія перейшла на міжнародні стандарти фінансової звітності.

Довідка УНІАН. «Укрзалізниця» - публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter