этот материал доступен на русском

«Укрзалізниця» закупить краватку, три коміри та наплічні знаки для голови компанії з мільйонною зарплатою

12:11, 10 жовтня 2018
Транспорт
662 0
"Укрзалізниця" має намір закупити знаки розрізнення  для керівного складу компанії / фото УНІАН

Філія акціонерної компанії "Укрзалізниця" - "Центр сервісного забезпечення" за результатами тендеру має намір закупити знаків розрізнення для керівного складу «Укрзалізниці» майже на 500 тис. грн, у тому числі три коміри та три пари наплічних знаків для голови компанії Євгена Кравцова, чия зарплата в місяць становить майже мільйон гривень.

Читайте також«Укрзалізниця» звільнить співробітників, які на ходу викинули пасажира з вагона потяга

Згідно з інформацією в системі електронних державних закупівель Prozorro, переможцем у тендері стала компанія "ОСКАР-Т ", яка за майже 500 тис. грн поставить “Укрзалізниці» 40 пар петлиць для старшого начальницького складу, 30 пар погонів генерал-майора, 30 пар погонів генерал-лейтенанта, 30 пар погонів генерал-полковника.

Крім того, компанія повинна виготовити 10 шт. вишивки околиша, 100 пар наплічних знаків для середнього складу, 250 знаків для молодшого складу та 200 пар петлиць для середнього складу і навіть 380 краваток.

Також передбачено закупити 50 комірів для вищого керівного складу та відзнаки для членів правління. У тому числі, 3 пари наплічних знаків голови правління, три коміри голови правління

Як повідомляв УНІАН, філія акціонерної компанії "Укрзалізниця" із закупівель "Центр забезпечення виробництва" 26 липня уклав договір з філією Російських залізниць на постачання залізницям України 96 нагрудних знаків «Почесний залізничник» з мідно-нікелевого сплаву на суму 181,927 тис. російських рублів з урахуванням ПДВ.

30 липня, після громадського резонансу щодо закупівлі знаків у країни-агресора, в. о. голови «Укрзалізниці» Євген Кравцов доручив зупинити процедуру закупівлі знаків «Почесний залізничник».

Як повідомляв УНІАН, наприкінці вересня Кабмін затвердив контракт з членом правління - виконуючим обов'язки голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгеном Кравцовим.

Згідно з текстом контракту, Кравцов як член правління буде мати щомісячний оклад 500,2 тис. грн, а оклад за виконання обов'язків голови правління - 471,6 тис. грн на місяць.

Йому також буде нараховуватися квартальна премія, яка не може перевищувати трьох посадових окладів. А також передбачена річна премія, яка не може перевищувати 24 посадових окладів.

Таким чином, тільки за виконання обов'язків голови правління Кравцов в рік може заробити 26,6 млн грн

«Укразлізниця» протягом 2018 року вже на 24% підвищила ціни пасажирські перевезення і наполягає на значному підвищенні тарифів на вантажні перевезення.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що «Укрзалізниця» через корупцію менеджменту компанії втрачає від 10 до 15 млрд грн на рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter