этот материал доступен на русском

"Укрзалізниця" провела перші аукціони зі здачі вагонів в оренду

10:34, 24 січня 2019
Транспорт
171 0
Аукціони проводилися по найбільш затребуваним вагонах - напіввагонам і хоперам-зерновозам / УНІАН

Акціонерна компанія "Укрзалізниця" провела перші аукціони з продажу послуг оренди вагонів при здійсненні перевезення вантажів в системі відкритих електронних торгів Prozorro.Продажу.

Читайте такожУЗ похвалилася обсягами ремонту залізничних колій

Про це повідомила прес-служба Prozorro.Продажі.

Зазначається, що аукціони проводилися за двома типами найзатребуваніших ринком вагонів - піввагонів і хопер-зерновозів, а у торгах взяли участь від 8 до 37 учасників.

У прес-службі нагадали, що 8 жовтня цього року керівники "Укрзалізниці" та Prozorro.Продажу підписали договір про реалізацію пілотного проекту з продажу послуг з використання вагонів при здійсненні перевезення вантажів із застосуванням електронної системи Prozorro.Продажу.

Зазначається, що всього на аукціони компанія "Укрзалізниця" планує виставити до 10% парку вантажних вагонів в ході пілотного проекту.

"Надалі за їх результатами відсоток рухомого складу буде зростати. Аукціони на оренду вагонів будуть проводитися регулярно, і стартовою ціною буде ціна оренди вагону на добу. На січень заплановані аукціони на 30 число. В аукціонах буде брати участь будь-який перевізник, який підпише відповідний договір з "Укрзалізницею",- йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, для участі в ауционе можна звернутися до фахівців "Української універсальної біржі", які допоможуть знайти необхідний лот за оренду вагонів і подати заявку на участь в аукціоні.

Як повідомляв УНІАН, з 22 грудня 2018 року "Укрзалізниця" має право самостійно встановлювати ціну на вагонну складову при використанні вагонів власного парку.

Довідка УНІАН. "Укрзалізниця" є закритим акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації.

Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter