Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Перший поїзд за маршрутом Шовкового шляху з України до Китаю перетнув Азербайджан

Перший контейнерний поїзд з України до Китаю, який має стати альтернативним торговельним маршрутом у зв'язку із забороною транзиту через територію Росії, 23 січня перетнув територію Азербайджану і направляється до Казахстану.

Фото УНИАН
Перший контейнерний поїзд з України в Китай перетнув Азербайджан / Фото УНІАН

Про це повідомляє китайське інформаційне агентство Сіньхуа.

Згідно з повідомленням, тестовий поїзд, що складається з 10 вагонів і 20 контейнерів обсягом 40 футів кожний, відбув з поромного терміналу Бакинського порту в Аляті на поромі «Азербайджан» напередодні вночі.

Україна запускає альтернативний транзитний маршрут в Китай в обхід РФ

Як повідомляв УНІАН, урочисте відправлення вантажного поїзда з України до Китаю за маршрутом Великого шовкового шляху в обхід Росії через Грузію й Азербайджан відбулося 15 січня. Всі формальності між країнами-учасницями експерименту було врегульовано за декілька днів, включаючи питання встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажні перевезення за цим маршрутом.

Даний маршрут було розроблено на початку січня цього року у відповідь на дії Російської Федерації, яка заборонила з 4 січня транзит українських товарів по російській території в рамках загальної політики захисту російського ринку, прийнятої Кремлем у відповідь на набуття чинності Угоди про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС. Угода про ЗВТ набула чинності 1 січня 2016 року.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку