Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

EASA запропонувала об'єднати дані про ризики польотів над зонами збройних конфліктів

Європейська робоча група високого рівня підготувала новий звіт стосовно ризиків польотів над зонами збройних конфліктів, який врахував трагічний досвід катастрофи рейсу МН17 у небі над Донбасом влітку 2014 року. 

REUTERS
REUTERS

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Серед іншого в оприлюдненому в четвер, 17 березня, документі наголошується на необхідності розвитку спільної європейської системи оцінки ризиків конфліктних зон та створення механізму швидких попереджень, зазначається у повідомленні, оприлюдненому на сайті Європейської агенції з безпеки польотів (EASA).

"Загроза тероризму для цивільної авіації найвірогідніше залишиться на високому рівні у найближчому майбутньому (…) Зараз час діяти, важливо, щоб були вжиті конкретні заходи для захисту громадян ЄС під час польотів", - наводяться на сайті агенції слова єврокомісара з питань транспорту Віолети Булц. У EASA додали, що авіаперевізники потребують "консолідованої картини ситуації з безпекою" та з цією метою хочуть мати "абсолютно різні ресурси".

У Росавіації назвали "політизованим" дозвіл EASA на польоти над окупованим Кримом

Агенція пропонує членам ЄС створити національні системи оцінки ризиків для цивільної авіації, дані з яких об'єднувалися б і поширювалися EASA. У переданих Нідерландам, які зараз головують в ЄС, пропозиціях також йдеться про надання інформації розвідувальними службами та авіаперевізниками.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку