Корпорація "УкрАВТО" презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – "АвтоХІТ"

14:50, 02 червня 2016
Транспорт/Зв'язок
350 0
Реклама

Створено нову компанію «Юніверсал Моторз Груп», що пропонує послуги на ринку автомобілів з пробігом.

Фото

Корпорація «УкрАВТО» заявила про початок діяльності з продажу автомобілів з пробігом під егідою «АвтоХІТ». Про це повідомляє пре-служба компанії.

Корпорацією «УкрАВТО», як лідером ринку нових автомобілів, створено нову компанію «Юніверсал Моторз Груп», що пропонує послуги на ринку автомобілів з пробігом.

Компанія ставить собі за мету створення цивілізованого ринку вживаних автомобілів, де працюють зрозумілі та законні відносини між продавцем та покупцем.  Нова законодавча база, що діє з недавнього часу, дає змогу розкрити потенціал ринку автомобілів з пробігом та привести торгівлю до сучасних та комфортних салонів, що є новим етапом в розвитку.

Фото
Фото

Для досягнення своєї мети компанія зосереджується на таких напрямках:

- Якісний товар – автомобілі, що законно придбані, вільні від застав та судових заборон, мають прозору історію експлуатації, технічно справні та належать компанії», - зазначають у корпорації.

Джерела формування пропозиції АвтоХІТ: клієнтська база корпорації «УкрАВТО», що налічує більше 1-го мільйона активних контактів; пропозиції від найбільших корпоративних автопарків-партнерів УкрАВТО (AVIS, ALD Automotive та інші); парк службового транспорту підприємств корпорації «УкрАВТО» та автомобілі з парків тест-драйву. 

Фото
Фото

- Надання послуг післяпродажної підтримки з можливістю повернення, обміну та сервісного обслуговування автомобілів.

Протягом 14 діб з моменту купівлі автомобіля з пробігом АвтоХІТ надає право покупцеві повернути або обміняти придбаний авто. Такий пункт міститься у стандартних Договорах купівлі-продажу. До кінця року клієнтам АвтоХІТ будуть запропоновані пакети асистансу та бонусні програми.

- Центри обслуговування – до кінця року заплановане відкриття сервісних центрів з зоною комфортного обслуговування клієнтів в найбільших містах України.

- Персонал – консультанти з багаторічним досвідом, які швидко та якісно запропонують необхідну послугу. 

Детальніше на сайті www.avto-hit.com.ua

https://www.facebook.com/AvtoHIT.com.ua    

044 331 51 31

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter