Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Продаж малолітражок Mitsubishi через "паливний скандал" впав на 75%

Загалом минулого місяця було продано всього 912 малолітражних автомобілів Mitsubishi проти 3,6 тис. за аналогічний період минулого року.

REUTERS
REUTERS

Продаж малолітражних автомобілів японської компанії Mitsubishi Motors впаву  травні на 75% через "паливний скандал", що розгорівся навколо корпорації, в ході якого керівництво зізналося у заниженні даних про витрату палива.

Черговий скандал: Німеччина підозрює Fiat в маніпуляціях із шкідливими викидами

Про це повідомила Японська асоціація виробників малолітражних автомобілів і мотоциклів, передає ТАСС.

Загалом минулого місяця було продано всього 912 малолітражних автомобілів Mitsubishi проти 3,6 тис. за аналогічний період минулого року.

Також продаж малолітражок впав у Nissan Motor, яка спільно з Mitsubishi виробляла кілька замішаних у скандалі моделей. Цій компанії вдалося реалізувати в травні лише 3 тис. 105 машин з малим об'ємом двигуна, що на 76,8% менше, ніж роком раніше.

Toyota призупинила складання машин на ряді заводів через вибух на підприємстві постачальника

Після того як керівництво Mitsubishi визнало порушення правил проведення випробувань авто з метою заниження вказаних у документації показників витрати палива, Міністерство транспорту зажадало від інших виробників розкрити детальну інформацію про те, як вони проводять подібні випробування. У підсумку новий скандал розгорівся навколо компанії Suzuki Motor, продаж малолітражок якої в травні також впав на 15,4%.

У цілому, як відзначають в Японській асоціації виробників малолітражних автомобілів і мотоциклів, продаж малолітражок в Японії в травні скоротився на 14,3% - до 107,8 тис.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку