Профі замість чиновників: Гройсман доручив призначити нову наглядову раду "Укрзалізниці"

14:36, 02 листопада 2016
Транспорт/Зв'язок
307 0

Прем'єр зазначив, що чинна наглядова рада держкомпанії не в стані приймати професійні рішення, оскільки складається з чиновників.

Фото УНІАН

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу доручив швидко провести відбір і призначити новий професійний наглядова рада державної акціонерної компанії "Укрзалізниця", який зможе оперативно і якісно затверджувати необхідні управлінські рішення.

"Те, що я побачив (звіт про роботу голови "Укрзалізниці" Войцеха Бальчуна і плани компанії на майбутнє – УНІАН) – це модернізація вагонів, впровадження Prozorro, зміна системи закупівель палива, яке закуповують на мільярди щороку. Це те, що дасть можливість зробити компанію прозорою, вивести її в чемпіони. Для цього нам необхідно посилити менеджмент, дати їм можливість розвиватися, швидко змінити спостережну раду на незалежну", – сказав прем'єр-міністр.

Читайте такожГройсман подякував Бальчуну за роботу в "Укрзалізниці" та пообіцяв підтримку

За словами Гройсмана, чинна наглядова рада держкомпанії не в стані приймати професійні рішення, оскільки складається з чиновників.

"Незалежна наглядова рада дає професійну оцінку того, як працює менеджмент, та вносить пропозиції змінювати менеджмент, призначати менеджмент. Я Бальчуна побачив, коли він був обраний ще попереднім урядом як кандидат на посаду голови "Укрзалізниці"... Корпоратизація важлива тоді, коли є незалежна наглядова рада, а не спостережна рада з чиновників. Що вони розуміють? Чиновникам потрібно займатися державним управлінням", - підкреслив прем'єр.

Як повідомляв УНІАН, раніше Гройсман заявляв, що Кабінет міністрів України має намір змінити нинішній склад наглядової ради Публічної акціонерної компанії "Укрзалізниця" та ввести до її складу незалежних фахівців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter