Український літак Ан-178 протестували на "вантажну витримку" (фото)

18:17, 23 лютого 2017
1418 0

У рамках програми наземних випробувань транспортного літака Ан−178 було виконано випробування із завантаження−розвантаження авіаційних вантажних контейнерів та палет. 

Результати проведених випробувань підтвердили заявлені можливості літака із завантаження−розвантаження, розміщення та кріплення авіаційних вантажних контейнерів та палет у вантажній кабіні літака, повідомили у прес-службі ДП "Антонов".

Читайте такожУкраїнський "Руслан" врятував Boeing після аварійної посадки, доставивши гігантський двигун у зону вічної мерзлоти (фото, відео)

На сьогодні літак Ан−178 здійснив 115 польотів загальною тривалістю понад 194 години, враховуючи попередній етап льотних випробувань на великих кутах атаки.

Довідка УНІАН. Ан-178 був розроблений на базі пасажирського літака Ан-158. Літак має змінену форму фюзеляжу, рампу для вантаження і вивантаження габаритних вантажів і здатний перевозити до 18 тонн вантажу, у тому числі великовантажні морські контейнери 1С. Літак призначений для заміни транспортного літака Ан-12.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter