"Укрзалізниця" призначила додатковий поїзд Київ – Миколаїв

19:11, 14 липня 2017
Транспорт/Зв'язок
710 0

Додатковий поїзд за маршрутом Київ – Миколаїв вирушить зі столиці 16 липня о 06:17 і прибуде в Миколаїв о 16:25.

false

Акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» для задоволення попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом призначила на 16 липня додатковий поїзд №205/206 сполученням Київ – Миколаїв, повідомили в прес-службі компанії.

Читайте також"Укрзалізниця" створила нову філію - "Пасажирська компанія"

Згідно з повідомленням, додатковий поїзд за маршрутом Київ – Миколаїв вирушить зі столиці 16 липня о 06:17 і прибуде в Миколаїв о 16:25. У зворотному напрямку поїзд вирушить 16 липня в 11:53 і прибуде до столиці в 20:50.

«Поїзд проїде через станцію ім. Т. Шевченка (місто Сміла, Черкаська обл.). У складі поїзди курсуватимуть плацкартні, купейні вагони і вагони люкс-класу», - відзначили в прес-службі.

У повідомленні наголошується, що квитки на вищезазначений поїзд вже можна придбати на сайті booking.uz.gov.ua або в залізничних касах.

Довідка УНІАН. «Укрзалізниця» є публічним акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter