"Укрзалізниця" у вересні ліквідує дефіцит локомотивів - Кравцов

16:29, 11 вересня 2017
Транспорт/Звя'зок
7

Загалом до кінця року в компанії планують відремонтувати 274 локомотива, з них 84 - вже у вересні.

УНІАН

Державна компанія "Укрзалізниця" у вересні ліквідує дефіцит тягового рухомого складу для задоволення потреб бізнесу і держави в залізничних перевезеннях. Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці" з посиланням на тимчасово виконуючого обов'язки глави відомства Євгена Кравцова.

Читайте такожВ "Укрзалізниці" ситуація з локомотивами гірша, ніж з вагонами - експерти

"У вересні плануємо відновити ще 84 локомотива. Це дозволить вже на початку осені повністю ліквідувати дефіцит тягового рухомого складу та задовольнити потребу бізнесу і держави в залізничних перевезеннях. Наше завдання - повернути в робочий парк якомога більше локомотивів за найкоротший час", - цитує прес-служба Кравцова.

За його словами, в "Укрзалізниці" розробили програму відновлення експлуатаційного парку тягового рухомого складу і до кінця 2017 року буде відремонтовано 274 локомотива.

"Зокрема, до кінця року буде відновлено 142 вантажні електровози, 11 пасажирських електровозів, 40 вантажних тепловозів, 6 пасажирських тепловозів і 75 маневрових тепловозів. З них на афілійованих підприємствах компанії буде капітально відремонтовано 78 локомотивів: на "Дніпропетровський ТРЗ" - 26, "Запорізький ЕРЗ" - 40, "Львівський ЛРЗ" - 12 одиниць", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що з початку року у виробничих підрозділах локомотивного господарства проведено 4 тисяч поточних ремонтів електровозів і 1,12 тисячі ремонтів тепловозів.

Разом з тим зазначається, що "Укрзалізниця" веде консультації з світовими виробниками тягового рухомого складу, зокрема, з General Electric і Siemens.

"Наша мета у співпраці з світовими лідерами з виробництва тягового рухомого складу – організувати випуск локомотивів і впровадити програму модернізації наявного парку локомотивів. Локалізація виробництва на території України - це принципове питання для "Укрзалізниці", - цитує прес-служба Кравцова.

Як повідомляв УНІАН, 24 травня "Укрзалізниця" представила консолідований фінансовий план компанії на 2017 рік, згідно з яким планувала отримати 1,2 мільярда гривень прибутку в 2017 році проти 7,3 мільярда гривень збитку в 2016 році. Однак цей фінплан так і не було затверджено.

Після вступу на посаду 9 серпня виконуючий обов'язки голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов висловив надію, що Кабмін затвердить фінплан компанії на поточний рік протягом одного-двох місяців.

Довідка УНІАН. "Укрзалізниця" є публічним акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації.

Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter