Майбутнім водіям: опубліковані нові питання тестів з правил дорожнього руху

13:19, 12 вересня 2017
Транспорт/Звя'зок
74

Нові тести з правил дорожнього руху презентували і запустили 1 липня 2017 року.

Ілюстрація REUTERS

На сайті Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ оприлюднено нові питання тестів з варіантами відповідей.

Читайте такожСкоротити смертність у ДТП на 50%: Кабмін затвердив стратегію підвищення безпеки на дорогах

Як повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС України, відсьогодні кожен охочий може безперешкодно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС.

Нові питання можна завантажити за посиланням http://hsc.gov.ua/index/avtoshkoli/ekzamenatsijny-pitannya/

У МВС також зазначили, що на сайті Головного сервісного центру МВС працює безкоштовний онлайн-тест 24/7 http://pdr.hsc.gov.ua/test-pdd/uk/, за допомогою якого кожен водій може перевірити власні знання. Він повністю відповідає реальним умовам складання теоретичного іспиту: триває 20 хвилин та складається з 20 питань, котрі система рендомно генерує для кожного нового тесту. Кількість спроб пройти тест є необмеженою.

«Новий сервіс викликав бум зацікавлення тисяч людей: за 2 місяці на сайті зареєструвалися 40 425 громадян. Загальна кількість спроб скласти тест – 926 519, з них успішна кількість спроб – 251 668. Нові питання тестів з ПДР та вільний доступ до них – важливий перший крок у площині змін процесу складання іспиту для отримання посвідчення водія. Другим стане запровадження фото- та відеофіксації практичної частини складання іспитів», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

У відомстві нагадали, що нові тести презентували та запустили 1 липня 2017 року. Питання були категоризовані, актуалізовані, сформульовані просто та логічно. Також нові питання не мають двох правильних відповідей та супроводжуються зрозумілими ілюстраціями.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter