Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

З 2018 року усі автомобілі з України при в'їзді до ЄС повинні обов'язково мати техталон

На даний час обов'язковий технічний огляд мають проходити тільки ті транспортні засоби, які здійснюють комерційні перевезення.

УНИАН
Литва запропонувала Україні використовувати свій досвід впровадження сучасної процедури техоглядів \ УНІАН

Автомобілі з України, які в'їжджають до країн Євросоюзу, з 2018 року повинні обов'язково мати талон проходження техогляду.  Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, етапи введення в Україні техогляду для некомерційного транспорту обговорив заступник міністра Юрій Лавренюк з повноважним міністром Посольства Литви в Україні Гвідасом Керушаускасом.

У МВС хочуть запровадити фотофіксацію при техогляді автомобілів (відео)У міністерстві повідомили, що на даний момент обов'язковий технічний огляд мають проходити транспортні засоби, які здійснюють комерційні перевезення. З наступного року, відповідно до положень Женевського Угоди 1958 року, директив ЄС і вимог Угоди про асоціацію України з ЄС, усі автомобілі, які подорожують з України до країн - членів ЄС, обов'язково повинні мати відповідний талон проходження технічного огляду транспортного засобу. Також технічний огляд буде обов'язковим при першій реєстрації і перереєстрації транспортного засобу.

«Зараз перед нами стоїть завдання поетапного введення обов'язкового технічного огляду. У нас вже є відповідні нормативно-правові акти, які набирають чинності в наступному році, і нам потрібно якісно до цього підготуватися. Залучаються кращі світові практики і експерти. Ми хочемо, щоб технічний огляд проводили приватні компанії, акредитовані НААУ, які мають лабораторії, достатню матеріально-технічну базу і відповідають усім вимогам, встановленим чинним законодавством», - передає прес-служба міністерства слова Лавренюка.

У свою чергу, литовська сторона запропонувала Україні використовувати свій досвід впровадження сучасної процедури техоглядів, яка є однією з найкращих у світі.

Як повідомляв УНІАН, Угода про асоціацію між Україною та ЄС, яка остаточно набрала чинності у повному обсязі з 1 вересня, регламентує введення в нашій країні обов'язкового техогляду.

Теги: автомобілі техогляд єс, українські авто техогляд

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку