В обхід санкцій: світові бренди авто працюють в окупованому Криму

15:34, 27 грудня 2017
Транспорт/Зв'язок
576 0

Міністерство звернулося до влади щодо необхідності вжити передбачені законодавством заходи, спрямовані на захист державного суверенітету та національних інтересів України.

Ілюстрація REUTERS

Світові автомобільні бренди працюють в окупованому Росією Криму в обхід введених Європейським Союзом і Сполученими Штатами Америки санкцій за незаконне анексію півострова. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Читайте такожВсупереч санкціям: німецька DHL досі працює в окупованому Криму

"В процесі моніторингу дотримання правового режиму тимчасово окупованій території України співробітниками МТОТ були виявлені факти використання торгових марок світових автомобільних брендів: Nissan, Toyota, Peugeot, Mitsubishi, Kia Motors, Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Skoda, Isuzu, Bayerische Motoren Werke AG (BMW), Renault, Lexus і надання дилерськими центрами, розташованими на тимчасово окупованій території України, повного набору послуг, у тому числі: продаж автомобілів зазначених ТМ, оформлення відповідних документів, проведення технічного обслуговування автомобілів, продаж оригінальних запчастин, проведення гарантійних робіт і т. д.", - йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що використання всесвітньо відомих торгових марок автовиробників на тимчасово окупованій території України порушує санкційний режим, введений Сполученими Штатами Америки, Європейським Союзом та іншими країнами світу проти Російської Федерації у зв'язку зі збройною агресією проти України, окупацією АР Крим і м. Севастополя та збройного конфлікту на Донбасі.

"Враховуючи вищесказане, МТОТ звернулося до відповідних органів влади щодо необхідності вжиття передбачених законодавством заходів, спрямованих на захист незалежності, державного суверенітету, безпеки, територіальної цілісності та непорушності державного кордону, національних інтересів України", - заявили в міністерстві.

Також в МінТОТ нагадали, що раніше були виявлені факти здійснення незаконної діяльності компаніями DHL Express, Adidas AG, Puma SE на території АР Крим і м. Севастополя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter