Італія збільшить квоту дозволів на вантажні перевезення з України

18:43, 28 грудня 2017
Транспорт/Зв'язок
493 0

Наступного року українські перевізники отримають 18 тис. дозволів на перевезення товарів територією Італії.

Італія збільшить квоту дозволів на вантажні перевезення з України / фото УНІАН

Італія збільшить українську квоту дозволів на вантажні перевезення у 2018 році. Про це у Facebook повідомляє Посольство України в Італії.

Читайте такожУкраїна та Білорусь домовилися про збільшення квот на автомобільні перевезення

"22 грудня цього року, за сприяння Посольства України в Італії, передано квоту дозволів для українських перевізників на здійснення у 2018 році автомобільних вантажних перевезень італійською територією", - йдеться у повідомленні.

"З року в рік італійські партнери, усвідомлюючи зростання обсягів торгівлі та потреб транспортного сполучення між нашими країнами, збільшують квоту України (у 2016 році вона становила 15 800, у 2017 році – 17 000, у 2018 році –18 000 дозволів)", - заявляють дипломати.

"Примітно, що Італія щороку заохочує українських перевізників до виконання європейських стандартів та рекомендацій, зокрема щодо використання більш екологічного транспорту (стандарти "Євро-3" і "Євро-5"), а також налагодження сучасних комбінованих маршрутів типу "авто-залізниця". У 2017 році Італія виділила цільову квоту з 3 000, а в 2018 році – з 4000 дозволів на перевезення з такими умовами", - сказано у повідомленні.

Довідка УНІАН. Дозвіл (autorisation) на міжнародні автомобільні перевезення - це документ, який видається Міністерству інфраструктури України іноземною державою для видачі його перевізнику України для в'їзду українського автотранспортного засобу на територію тієї держави, яка його надала.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter