Нові локомотиви: угоду між General Electric та "Укрзалізницею" буде підписана за тиждень

13:31, 14 лютого 2018
Транспорт
281 0
фото uk.wikipedia.org

Угода про співпрацю між американською компанією General Electric і "Укрзалізницею", яка передбачає спільне виробництво локомотивів в Україні, буде підписано 22-23 лютого.

Читайте такожТехнології минулого століття: "Укрзалізниця" ніколи не зможе якісно будувати потяги - Омелян

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів у середу.

"Укрзалізниця", Міністерство інфраструктури та Офіс інвестицій завершили переговори з General Electric. До кінця місяця, я думаю, 22-23 лютого, ми в Будинку уряду підпишемо угоду про співпрацю з General Electric і "Укрзалізницею". Це буде означати, що ми отримаємо нову тягу для "Укрзалізниці" і найголовніше - що спільно з General Electric будемо виробляти рухомий склад в Україні. Це нові робочі місця, нові технології і Україна буде задіяна в глобальній мережі General Electric по всьому світу", - сказав прем'єр.

За словами Гройсмана, до 40% виробництва буде локалізовано в Україні.

"На це треба час, адже ми починаємо з 10%, але угода передбачає 40%", - підкреслив він.

Як повідомляв УНІАН, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що "Укрзалізниця" розраховує на початок спільного виробництва локомотивів з американською компанією General Electric в 2018 році.

3 жовтня минулого року президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом і виконавчим директором американської компанії General Electric Transportation Джеймі Міллером, на якій, зокрема, обговорювалися перспективи участі американської сторони у модернізації "Укрзалізниці".

4 жовтня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що "Укрзалізниця" і General Electric Transportation домовилися підписати рамкову угоду про співпрацю. Американський гігант General Electric Transportation в рамках першого етапу проекту з оновлення рухомого складу "Укрзалізниці" поставить залізничної компанії у вересні 2018 року 30 локомотивів, якы зібрані в тому числі і з українських запчастин.

Довідка УНІАН. General Electric – американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки (в тому числі атомні реактори), газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, побутову та освітлювальну техніку, пластмаси та герметики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter