П'ятниця,
21 липня 2017
Наші спільноти

ЛЗ буде змушена відмінити приміські потяги

Через борги облдержадміністрацій

Львівська залізниця (ЛЗ) через борги обласних державних адміністрацій за перевезення пасажирів пільгових категорій буде змушена вдатися до анулювання деяких дизель- і електропоїздів.

Про це повідомили УНІАН у прес-центрі державного територіально-галузевого об`єднання «Львівська залізниця».

Як відзначають у прес-центрі, щодоби збитки Львівської залізниці від приміських перевезень зростають і вже становлять 1 млн. 377 тис. грн. (минулого року ця цифра дорівнювала 950 тис. грн.). Також понад 16 млн. грн. збитків ЛЗ зазнала від перевезень студентів вищих навчальних закладів і професійно-технічних училищ.

За підсумками 10 місяців 2009 роки залізниця надала зазначені послуги на суму 20 млн. 323,4 тис. грн., а одержала компенсації від Міністерства освіти і науки у сумі 4 млн. 039,3 тис. грн. Таким чином, непокрита сума становить 16 млн. 284,1 тис. грн.

За підсумками 11 місяців 2009 року повністю розрахувалися із залізницею лише Львівська, Тернопільська і Волинська області. Решта областей Західної України мають значну заборгованість: Закарпатська відшкодувала 73,9% передбачених коштів, Чернівецька – 84,6%, Івано-Франківська – 89,5%. Однак найгіршою є ситуація з розрахунками Рівненської ОДА – там витрати залізниці на перевезення пільговиків відшкодували лише на 64%.

У прес-центрі відзначають, що у разі невиконання умов співпраці обласними адміністраціями залізничники, щоб скоротити збитки від перевезень в приміському повідомленні, змушені вдатися до анулювання деяких дизель- і електропоїздів. Враховуючи суми заборгованості, найімовірніше, в Рівненській області доведеться відмінити п`ять або шість потягів, інші області-боржники можуть втратити по три потяги. 

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку