Призначено першого заступника і заступників генерального директора «Укрзалізниці»

10:39, 07 квітня 2011
0 0

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України призначено нових заступників генерального директора «Укрзалізниці».

Про це УНІАН повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

Зокрема, розпорядженням КМУ від 4 квітня 2011 р. №288-р першим заступником генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця) призначено Сергія БОЛОБОЛІНА. До цього він обіймав посаду першого заступника начальника Донецької залізниці.

Розпорядженням КМУ від 4 квітня 2011 р. №289-р заступником генерального директора призначено Олексія СЛІПЧЕНКА. До цього він працював заступником начальника залізниці.

Розпорядженням КМУ від 4 квітня 2011 р. №290-р заступником генерального директора "Укрзалізниці" призначено Петра НАУМЕНКА. Нагадаємо, що раніше він уже обіймав в «Укрзалізниці» аналогічну посаду.

Крім того, розпорядженням КМУ від 4 квітня 2011 р. №287-р звільнено з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Сергія МИХАЛЬЧУКА.

Як повідомляв УНІАН, розпорядженням КМУ від 28 березня 2011 р. №227-р з посади заступника гендиректора "Укрзалізниці" було звільнено Юрія ДЖУСА, №228-р - Артема ЛАЗНЮ, №229-р - Віктора ЧОРНОГО. Усіх було звільнено за власним бажанням.

Крім того, Миколу ЛУХАНІНА, який обіймав раніше посаду першого заступника гендиректора «Укрзалізниці», було призначено начальником Одеської залізниці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter