Прокуратура взялася за нелегальні автоперегони: міліції наказано їх припинити

12:03, 28 вересня 2012
Транспорт/Зв'язок
0 0

Прокуратура Києва зобов’язала столичну міліцію припинити незаконні автоперегони на київських вулицях.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі прокуратури столиці.

Зокрема, з огляду на значну кількість останнім часом дорожньо-транспортних пригод у Києві, а також зважаючи на повідомлення в Інтернеті щодо проведення нелегальних автоперегонів на проспекті Бажана та домовленостей через соцмережі про організацію й участь у перегонах, міліції доручено вжити заходів до їх припинення та попередження й надалі.

Як повідомляв УНІАН, 22 вересня пізно ввечері у Києві під час нелегальних автоперегонів загинув Сергій Чекашкін, директор департаменту фінансової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Крім нього, загинули ще двоє людей.

За даними очевидців, автоперегони відбувалися на вулиці Бажана у Києві, одразу за Південним мостом.

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко доручив керівництву Управління ДАІ МВС перевірити інформацію та вжити заходів з приводу проведення окремими групами осіб незаконних автоперегонів на вулицях міст.

Тим часом у ніч на 29 вересня, за даними ЗМІ, в Києві заплановано вуличні перегони пам’яті загиблого С.Чекашкіна.

ДАІ вже застерегла ініціаторів цих автоперегонів, що подібні заходи, якщо на їх проведення немає дозволу, є незаконними. ДАІ радить провести такі перегони в рамках закону, наприклад на спорткомплексі «Чайка», де всі бажаючі зможуть помірятися силами своїх транспортних засобів, не створюючи небезпеки для інших учасників дорожнього руху.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter