Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Електронними квитками на потяги "Інтерсіті+" скористалися близько 300 тис. осіб

Через інтернет-систему "Укрзалізниці" - booking.uz.gov.ua було реалізовано понад 157,4 тис. електронних квитків на усі поїзди

Около 300 тыс. пассажиров воспользовались билетами за первый год действия
Близько 300 тис. пасажирів скористалися квитками за перший рік дії

За перший рік дії електронних квитків з 5 лютого 2013 року до 31 січня 2014 року на швидкісні потяги категорії "Інтерсіті+" ними скористалося 298,4 тис. пасажирів, що становить 16,4% загальної кількості реалізованих квитків. Про це УНІАН повідомили у прес-службі державного підприємства "Українська залізнична швидкісна компанія" (УЗШК).

У прес-службі також нагадали, що у січні поточного року через інтернет-систему "Укрзалізниці" - booking.uz.gov.ua було реалізовано понад 157,4 тис. електронних квитків на всі потяги, включаючи швидкісні потяги "Інтерсіті+", у грудні 2013 року - 114,2 тис. квитків. З моменту впровадження послуги у лютому 2013 року реалізовано понад 500 тис. електронних проїзних документів.

Електронний квиток можна придбати виключно через онлайн-систему продажу офіційного сайту "Укрзалізниці". Квитки, придбані через інші системи, є бланками замовлення, що не мають статусу електронних квитків, які підлягають обміну у залізничних касах на проїзний документ, який дає право на проїзд.

Нагадаємо, всі електронні квитки мають статус розрахункового документа - фіскального чека, що дозволяє використовувати їх як звітність про відрядження.

Як повідомляв УНІАН, швидкісні потяги категорії «Інтерсіті+» почали курсувати в Україні з 27 травня 2012 року, зв'язавши Київ з Харковом і Львовом. На початку червня того самого року було запущено швидкісний потяг сполученням Київ-Донецьк. Маршрут Київ-Дніпропетровськ ввели в графік руху 11 листопада 2012 року, а з 26 травня 2013 року його продовжили до Запоріжжя. Тоді ж, за новим графіком руху на 2013-2014 роки, швидкісні потяги з Дніпропетровська, Харкова і Донецька відправилися до Сімферополя.

Довідка УНІАН. Державне підприємство «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК) створено відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 22 лютого 2012 року. УЗШК опікується організацією експлуатації і технічного обслуговування швидкісного рухомого складу вітчизняних і зарубіжних виробників. Компанія оперує 10 міжрегіональними електропоїздами виробництва Hyundai Rotem і двома чеськими двоповерховими міжрегіональними поїздами подвійного струму Skoda.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку