Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

"Укрзалізниця" цього року планує придбати 59 вантажних електровозів

Це найбільша кількість електровозів, яку  купить "Укрзалізниця" за один рік за весь час свого існування

главу министерства Владимира Козака
Глава Міністерства інфраструктури Володимир Козак

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") планує в 2014 році придбати 59 вантажних електровозів, повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства інфраструктури України з посиланням на главу міністерства Володимира Козака.

"Одна з головних завдань в процесі розвитку залізничного транспорту - оновлення локомотивного парку, амортизація якого на сьогодні становить близько 90%. Тому цього року заплановано придбати 59 електровозів. Це найбільша кількість електровозів, яку купить "Укрзалізниця" за один рік за весь час свого існування", - цитує прес-служба Козака.

Згідно з повідомленням, більшість електровозів будуть виготовлені «Луганськтепловозом» - найбільшим в Україні і Східній Європі виробником тягового рухомого складу для залізниць. У зв'язку з цим локалізація виробництва в 2014 році становитиме 30-40%, а в наступному році планується досягти близько 80%.

Укрзалізниці на оновлення рухомого складу необхідно близько 10 млрд грн

Також повідомляється, що "Укрзалізниця" в поточному році закупить близько 2 тисяч вантажних вагонів, зокрема напіввагони і 16 колійних машин. Уся техніка буде закуповуватися за рахунок власних коштів відомства і кредитних засобів, а також на умовах фінансового лізингу.

Крім того, відомство не припиняє співпрацю з компанією Skoda Transportation по організації виробництва сучасних електровозів в Запоріжжі.

Довідка УНІАН. Оновлення рухомого складу «Укрзалізниці» передбачено Програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, розробленої урядом за дорученням Президента України.

Комплексна програма оновлення рухомого складу України на 2008-2020 роки передбачає поєднання придбання нового рухомого складу та модернізації того, що перебуває в експлуатації.

Станом на 1 грудня 2013 року парк вантажних вагонів залізниць країни налічував понад 117 тис. вагонів, з них 51,6% вичерпали нормативний строк служби, у тому числі 38,8% вагонів був продовжений термін служби. У 2010-2013 роках було вироблено 2 232 вагона, що складає 1,9% від загального вантажного парку.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку