Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

СК «Провідна» тимчасово втратила ліцензію на автострахування

Компанії тимчасово заборонено укладати договори зі споживачами фінансових послуг цього виду страхової діяльності.

Нацкомфинуслуг приостановила действие лицензии ОСАГО компании «Провидна»
Нацкомфінпослуг призупинила дію ліцензії ОСЦПВ компанії «Провідна»

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) тимчасово призупинила дію ліцензії страхової компанії “Провідна” на здійснення у формі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), повідомляється на сайті регулятора.

СК “Провіта” та СК “Інкомстрах” втратили статус члена Моторного бюро

Згідно з повідомленням, компанії тимчасово заборонено укладати договори зі споживачами фінансових послуг цього виду страхової діяльності. При цьому Нацкомфінпослуг зазначає, що тимчасове призупинення дії ліцензії не звільняє компанію від виконання зобов'язань, і компанія зобов'язана припинити порушення, що стали підставою для тимчасового зупинення дії ліцензії. 

Причини, що послужили підставою для призупинення дії ліцензії ОСЦПВ, регулятор не уточнює.

Розпорядження Нацкомфінпослуг набирає чинності з 11 лютого.

Як повідомляв УНІАН, 24 січня набуло чинності розпорядження Нацкомфінпослуг №4677 «Про внесення змін у деякі нормативно-правові акти Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України». Розпорядження фіксує вимоги щодо здійснення діяльності страховика, порушення яких може призвести до вжиття заходів впливу у вигляді тимчасового зупинення або анулювання ліцензії.

Довідка УНІАН. СК «Провідна» працює на страховому ринку України з 1995 року і входить у трійку компаній-лідерів з продажу полісів ОСЦПВ. Регіональна мережа компанії включає понад 430 офісів, 25 центрів врегулювання збитків, 25 центрів медичного асистансу по всій Україні та власний контакт-центр. Агентська мережа компанії нараховує понад 5 600 страхових агентів.

Компанія є членом Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України та інших професійних об'єднань.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку