СК “Провідна” зобов'язалася виправити порушення у своїй роботі

20:16, 11 лютого 2014
Транспорт/Зв'язок
2 0

Керівництво страхової компанії «Провідна» визнала обґрунтованість тимчасового призупинення ліцензії компанії.

СК

Керівництво страхової компанії «Провідна» визнало обґрунтованість тимчасового призупинення ліцензії компанії і зобов'язалося виправити порушення, виявлені Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг, повідомила прес-служба комісії.

Згідно з повідомленням, 11 лютого відбулася зустріч голови Нацкомфінпослуг Бориса Візирова з керівництвом компанії з питання прийняття комісією 6 лютого 2014 року розпорядження № 321 «Про тимчасове зупинення дії ліцензії СК «Провідна» на провадження страхової діяльності у формі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Читайте такожВстановлено перелік підстав для анулювання ліцензій страхових компаній

«Під час переговорів керівництво компанії визнало обґрунтованість вимог Нацкомфінпослуг, викладених у розпорядженні, щодо систематичного порушення законодавства, і зобов'язалося виправити порушення, зазначені в актах регулятора, що були підставою для прийняття цього рішення», - йдеться в повідомленні комісії.

Також повідомляється, що «Провідна» звернулася до Нацкомфінпослуг із клопотанням, у якому просить регулятор розглянути документи про усунення порушень в максимально короткі терміни. Компанія запевняє, що надалі буде дотримуватися вимог законодавства у сфері надання фінансових послуг та не допускати порушень, наслідком яких є винесення розпоряджень регулятора.

«Нацкомфінпослуг зараз аналізує документи, які були надані страховиком. У разі усунення порушень, що стали підставою для винесення розпорядження регулятора, Нацкомфінпослуг буде прийнято відповідне рішення», - йдеться в повідомленні комісії.

Як повідомляв УНІАН, Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг з 11 лютого тимчасово призупинила дію ліцензії страхової компанії “Провідна” на здійснення діяльності щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ).

Підставою для тимчасового зупинення дії ліцензії ОСЦПВ страхової компанії “Провідна” стало систематичне порушення страховиком законодавства про фінансові послуги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter